GİZLİLİK BİLDİRİMİ

   Bu gizlilik ilkeleri, WorkNProject takımı tarafından gizlilik konusundaki sorumluluklarının beyan edilmesi için hazırlanmıştır. WorkNProject Lite sisteminin hangi verileri ne şekilde topladığını son kullanıcıya beyan eder.

   1- WorkNproject Lite sisteminin aktif hale gelebilmesi için lite.worknproject.com sistemi üzerinden ana kullanıcını kayıt işlemini gerçekleştirir. Kayıt işlemi için ihtiyaç duyulan bilgileri, yetkili kullanıc adı soyadı, şirket adı, şirket kısa adı, e-mail adresi, telefon numarısı, açık adres, vergi dairesi ve vergi no, ülke, şehir, ilçe bilgiledir. Bu bilgiler WorkNProject lite veritabanına kriptolu olarak kaydı gerçekleştirilir.

   2- Yetkili kullanıcı adı soyadı, telefon ve e-mail adresi WorkNproject geliştirme takımının yetkili kullanıcı ile gerekli zamanlarda(kritik sistem güncellemeleri, kullanım lisansı değişiklikleri, ödeme bildirimleri, v.b. hakkıdan) bağlantıya geçebilmesi için kullanılırken WorkNProject Lite sistemi ise diğer kullanıcıların tanımlanabilmesi ve diğer kullanıcıların izlenmesini sağlayan ana konsolun kimin tarafından kullanılacağını belirlemek için bu verileri kullanır.

   3- Şirket bilgileri , açık adres bilgileri ve vergi dairesi ve vergi no. bilgileri ise ödeme işlemleri sonucunda lisans sahibi firmaya fatura kesilebilmesi ve gönderilebilmesi için kullanılır.

   4- Çalışan adı soyadı, e-mail ve telefon bilgileri ise WorkNproject Lite sisteminin masaüstü uygulamasını kullanabilmesi ve yetkili kullanıcı için lite.worknproject.com sistemi ana uygulaması arasında bağantı kurulabilmesi için kullanılır.

   5- Yetkil kullanıcı ve çalışanların şifreleri varsayılan olarak lite.worknproject.com sistemi tarafından belirtilen mail adreslerine gönderildikten sonra yetkili kullanıcı ve/veya çalışanlar bu şifreleri değiştirmekte serbesttirler. Şifreleri ve diğer bilgileri özel bir kripto yöntemiyle şifrelenir ve WorkNProject takımı tarafından bilinemez ve anlaşılamazlar.

   6- Ödeme işlemleri için lite.worknproject.com sistemi üzerinden girilen kredi kartı bilgileri lite.worknproject.com sisteminde kesinlikle tutulmaz. lite.worknproject.com sistemi  bu bilgiler ilgili bankaların hizmet sağlayıcılarına ulaşması için sadece tek yönlü köprü sağlar.

   7- WorkNproject takımı lite.worknproject.com ve masa üstü uygumalarının kullanımı ile elde edilen veri yğınlarını, lite.worknproject.com sistemini kullanmak için girilen verileri  3. şahıslar (özel/tüzel) ile paylaşmaz, kiralamaz ve/veya satmaz.

   8- lite.worknproject.com ve masa üstü uygumalarının kullanımı esnasında kullanıcıların kendi kullanıcı adı ve şifrelerini 3. şahıslar ile dolaylı yada direk, legal yada illegal olarak paylaşması ve/veya vermesi durumunda ilgili lisans kullanıcılarının verilerinin sızdırılması, paylaşılması, kiralanması yada satılmasından WorkNProject takımı sorumlu tutulamaz.

Yukarıda açıkca anlatılan 8 (sekiz) maddeyi lisans sahibi kullanıcı (özel/tüzel kişilik) lisans sözleşmesinin 6. maddesi gereğince serbest iradesiyle, anlar ve kabulünü beyan eder.